Facebook Hesabınızın Kalıcı Olarak Silinmesi 2023?

Arkadaşlar merhaba. Bu yazımızda sizler için Facebook Hesap Silme nasıl yapılır hep beraber inceleyelim. Facebook hayatımıza ilk giren sosyal medya platformlarından biridir. Ama son zamanlarda eskisi kadar popüler değil.

Bu yüzden Facebook’tan sıkılıp hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için Facebook Hesabı nasıl kalıcı olarak kapatılır burada açıklayacağım.

Facebook Hesap Silme çok kolay bir işlemdir. Facebook uygulamanız varsa Ayarlar ve Yardım kısmından yapabilirsiniz. Ama bunlarla uğraşmak istemiyorsanız sizler için altta paylaştığım Facebook Hesap Silme Linkine tıklayıp Facebook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

İşlem çok basit. Yapmanız gereken şey Facebook Hesap Silme Linkine tıklayıp hesabınıza erişmek. Sonrasında gerekli teyit bilgileri sizden istenildikten sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

İlk etapta Facebook sizler için 30 günlük bir cayma süresi verir. Bu süre zarfında Facebook hesabınıza tekrardan erişmek istiyorsanız giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bunun haricinde giriş 30 gün boyunca giriş yapmadığınız taktirde ise Facebook hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Buyurun sizler için Facebook Hesap Silme Linki; https://www.facebook.com/help/delete_account

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir