Fake Whatsapp Nasıl Açılır?

Fake Whatsapp Nasıl Açılır?

Whatsapp fake numara alma. Fake WhatsApp Nasıl Açılır?

WhatsApp artık hepimizin hayatının bir parçası telefonumuza ilk yüklediğimiz uygulamalar arasındadır mesaj yazmak, fotoğraf ve video göndermek ayrıca görüntülü arama yapmamızı sağlayan WhatsApp bu sektörde en çok öne çıkan uygulamalardan biridir. Peki fake WhatsApp nasıl açılır sorunuza şimdi yanıt veriyoruz.

Her WhatsApp kullanıcısının numarası olduğu gibi bizimde fake WhatsApp hesabımızın bir numarası olması gerekmektedir bu numarayı sanal olarak numara sağlayan uygulamalardan temin edebiliriz bu uygulamalar başlıca Textnow ve 2ndline’dır benim tercihim 2ndline’da yana şimdi geçelim uygulamamıza.

2ndline Uygulaması

2ndline bize ABD üzerinden sanal numara sağlayan bir uygulamadır kullanması oldukça basit olan ancak kullanmak için üyelik istemektedir bu uygulama ne yazık ki İOS platformlar için yoktur sadece Android kullanıcılar için sunulan uygulamaya Play Store’ dan ulaşamazsınız güvenilir bir siteden Apk olarak indirebilirsiniz gelelim uygulamayı nasıl kullanacağımıza:

1-Uygulamayı telefonumuza kuruyoruz.

2- Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üyelik işlemlerinizi tamamlıyoruz.

3-Çıkan ekranda numaranın başı için kod isteyecektir buraya ‘346’ yazıyoruz.

4-Sonra ki kısımda önümüze seçebileceğimiz numaralar gelecektir istediğimiz numarayı seçip devam ediyoruz.

Numara alma işlemimiz bu kadar şimdi gelelim WhatsApp kısmına

Fake WhatsApp İçin WhatsApp Business

WhatsApp Business nedir diye sorarsanız İşletmelerin veya şirketlerin en hızlı şekilde müşterilerine ulaşması amacıyla yapılmıştır.

Bizim işletme ile alakamız var mı tabi ki yok bize Fake WhatsApp kısmında yarayacaktır. ‘Neden normal WhatsApp kullan mıyoruz?’ sorusunu duyar gibiyim kullanmamamızın sebebi WhatsApp artık sanal numaralara izin vermemektedir ancak WhatsApp Business’ da böyle bir şey şuan yoktur. Ayrıca şunu da belirtelim WhatsApp Business ve WhatsApp aynı telefonda beraber kullanılabilir.

Fake WhatsApp’ı Nasıl Açacağız?

1-WhatsApp Business’ giriyoruz.

2-Önceden aldığımız sanal numaramızı yazıyoruz.

3-Numarayı yazdıktan sonra 2ndline uygulamasına kod içeren mesaj gelecektir.

4-Gelen kodu yazıp giriş yapıyoruz.

Evet artık sizinde bir Fake WhatsApp’ınız var ne işime yarayacak diye düşünüyorsanız Fake İnstagram hesabı açıp nasıl stalk yapıyorsanız WhatsApp üzerinden stalkladığınız kişi ile sohbet edebilirsiniz nasıl kullanacağınız size kalmış.

Başlıca Ücretli Online Fake Numara Siteleri

Başlıca Ücretsiz Online Fake Numara Siteleri

Makaleye oy veriniz!
[Total: 1 Average: 5]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir