FIFA 22 Hakkında Bilgiler? FIFA 22 inceleme?

FIFA 22, EA Sports tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımlanan bir futbol video oyunudur. FIFA serisinin 29. oyunudur ve 2021 Eylül ayında yayınlanması beklenmektedir. Ancak henüz resmi bir yayın tarihi açıklanmamıştır. Oyun Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC gibi platformlar üzerinde oynanabilecektir.

FIFA 22’de yeni ve geliştirilmiş oyun mekanikleri, güncellenmiş grafikler ve animasyonlar, ve yeni bir oyun motoru beklenmektedir. Oyunda yeni stadyumlar, takımlar ve ligler de yer alacak, ayrıca oyuncularda yüzleri ve dereceleri güncellenecektir. Ayrıca oyunda kendi stadyumlarınızı ve takımlarınızı oluşturma ve özelleştirme, arkadaşlarınızla online multiplayer modunda oynama gibi yeni özellikler de mevcut olacak.

Modlar açısından FIFA 22, Ultimate Team, Career Mode ve Pro Clubs gibi geleneksel modları içerecektir. Ayrıca VOLTA Football adlı yeni bir mod da beklenmektedir. Bu mod, oyuncuların kendi karakterlerini oluşturmasına, becerilerini özelleştirmesine ve dünya çapındaki önemli sokak yerlerinde küçük ekiplerle maç yapmasına imkan tanır.

FIFA 22 yılın en çok beklenen spor oyunlarından biridir ve serinin hayranları oyunun yayınlanmasını sabırsızlıkla beklemektedir. Ancak oyun henüz yayınlanmadığı için özellikler ve modlar değişebilir ve EA Sports’tan resmi onay beklemek gerekir.

FIFA 22 Sistem Gereksinimleri?

EA Sports, FIFA 22 için resmi sistem gereksinimlerini henüz açıklamamıştır. Ancak, oyunun önceki sürümlerinin sistem gereksinimlerine benzer bir performans sergileyeceği ve güncel bilgisayar ve oyun konsolu teknolojilerinin destekleneceği düşünülebilir. Bu nedenle, oyunun çalışması için en azından orta seviyede bir bilgisayar veya oyun konsolu gereklidir.

Ancak, oyunun en iyi performansını elde etmek için, daha güçlü bir işlemci, daha fazla bellek ve daha yüksek çözünürlüklü bir ekran gibi özelliklere sahip bir bilgisayar veya oyun konsolu tavsiye edilir.

Bu bilgilerin daha net olması için EA Sports tarafından yayınlanması beklenen sistem gereksinimlerini beklemek gerekir.

FIFA 21 Sistem Gereksinimleri?

FIFA 21 için resmi sistem gereksinimleri şunlardır:

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
İşlemci: Intel i3-2100 @ 3.1GHz veya AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB veya AMD Radeon R7 260
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel i5-6600K @ 3.5GHz veya AMD Ryzen 3 1300X @ 3.4GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 4GB veya AMD Radeon R9 390
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Bu gereksinimler oyunun en düşük ayarlarda ve 1080p çözünürlükte çalışmasını sağlar. Oyunun en yüksek ayarlarda ve daha yüksek çözünürlüklerde çalışması için daha güçlü bir bilgisayar veya oyun konsolu gerekebilir. Ayrıca bu belirtilenler sadece önerilenlerdir, sisteminizin özelliklerine göre oyun çalışıp çalışmayabilecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir