Minecraft büyü masası nasıl yapılır? Minecraft sahibi kim?

Minecraft’da büyü masası yapmak için aşağıdaki malzemeler gereklidir:

4 adet obsidian
1 adet diamant
1 adet lapis lazuli

Malzemelerin toplanmasından sonra, oyun içi crafting bölümünde büyü masası yapabilirsiniz. Obsidianleri üst üste yerleştirerek, ortadaki hücreye diamant koyun ve altına lapis lazuli koyun. Böylece büyü masası elde edersiniz.

30 seviye büyü masası kaç kitaplık lazım?

30 seviye büyüleri yapmak için 30 adet kitaplık gereklidir. Bu kitaplar büyü masasının üzerine yerleştirilir ve büyüleri yapmak için kullanılır. Ayrıca, büyü yapabilmek için öncelikle büyüleri öğrenmeniz gerekmektedir. Bu yüzden kitaplıkları topladıktan sonra, büyüleri öğrenmek için kullanabilirsiniz.

Minecraft büyü kitabı nasıl kullanılır?

Minecraft’da büyü kitabları, büyü masasının yanında bulunan oyun içi crafting bölümünde yapılabilir. Büyü kitabı yapmak için gerekli malzemeler:

3 adet kağıt
1 adet ink sac

Malzemelerin toplanmasından sonra, oyun içi crafting bölümünde kağıtları 3×3 matrisinde yerleştirerek ve ortadaki hücreye ink sac koyarak büyü kitabı elde edersiniz. Böylece büyü masasına yerleştirerek öğrenmek için kullanabilirsiniz.

Minecraft sahibi kim?

Minecraft oyununun sahibi Markus Persson, daha sonra adı Notch olarak bilinir. 2011 yılında oyunun sahibi olan Mojang Studios’u Microsoft satın aldı. Bu satın alma ile birlikte oyunun tüm hakları Microsoft’a geçti. Ancak Markus Persson, oyunun yaratıcısı olarak hala anılmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir