GenelOyunlar

Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri

İlk olarak 2008 yılında çıkış yapan Mount & Blade oyun dünyasını kasıp kavurmuş dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaşarak adeta ülkemizin gururu haline gelmişti. İlk oyun ile gelen Warband güncellemesi ise oyunun adeta zirve yapmasını sağlamıştı. Warband’ın ardından gelen Fire & Sword güncellemesi ise Warband kadar beğenilmemişti. Bu güncellemelerin ardından ikinci oyunun müjdesini vere TaleWorlds oyun severleri adeta sevince boğsa da kimse onları 10 yıllık bir beklenti içine sokacağını bilmiyordu.

İlk olarak 2009 yılında yapılan duyurunun üzerinden geçen 10 yılın ardından geçtiğimiz ayın son günlerinde erken erişim olarak piyasaya sürülen oyun ile adeta oyun severlerin Mount and Blade 2 hasretleri sona ermişti. Son zamanlarda yaşanan salgın hastalık sebebi ile evimizde geçirdiğimiz bu zamanlarda Mount and Blade 2: Bannerlord bizlere adeta bir motivasyon kaynağı oldu. Mount Blade oyununun oyuncular tarafından bir hayli sevilmesinin başında kuşkusuz açık dünyası, heyecanlı görevleri ve kuşkusuz hiç bitmiyor olması gelmektedir. Bunların yanı sıra oyunun hileye açık olması hasebiyle oyunda tıkandığınız noktaları kolaylıkla aşabiliyorsunuz. Peki bu hileleri nasıl öğrenebiliriz? Hadi gelin hep birlikte bakalım.

Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri

Oyunun bizlere sunduğu en önemli özellik ise kuşkusuz hile yapabilmek için ek bir uygulama ve benzeri karmaşık eklentilerle uğraştırmaması, oyunun ayarlarında yer alan birtakım değerleri değiştirerek kolaylıkla oyunda hile yapabilmeniz mümkün.

Bannerlord Hile Açma:

  • Bilgisayarım -> “Belgelerim” klasörü -> “Mount and Blade 2 Bannerlord” klasörü -> “Configs” klasörü -> “Engine_config.txt” metin belgesi -> “Cheat_mode = 0” satırı

Adımlarını sırayla ilerledikten sonra engine config isimli metin belgesini not defteri ile açıp “cheat mode = 0” isimli satırda yer alan sıfır değerini silerek yerine “1” yazıp daha sonra metin belgesini kaydederek kolaylık Bannerlord hilelerini açabilirsiniz. Hile yapma kodunu aktif hale getirdikten sonra yapmanız gerekenlerde oldukça basittir.

Savaş Hileleri

Aşağıda yer alan tuş kombinasyonlarını uygulayarak kolaylıkla hile yapabilirsiniz.

Ctrl + F4: Bu kombinasyon ile karşınızda yer alan düşman askerlerini bayıltabilirsiniz.

Ctrl + H: Sağlık puanınızı arttırır böylece savaş meydanında ölmeden kolaylıkla savaşabilirsiniz.

Ctrl + Üst Karakter + H: Sahip olduğunuz atın sağlık puanını arttırır.

Ctrl + Sol Fare Tuşu: Eğer Ctrl tuşuna basılı tutarak haritada yer alan herhangi bir noktanın üzerine farenin sol tuşu ile tıklarsanız o noktaya kolaylıkla ışınlanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde peşinize takılan düşmanlarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Para ve Eşya Hilesi

Hile ayarlarını yaptıktan sonra oyunu açın ve envanter kısmına gelin. Bu kısmı açınca ekranınızın sol tarafında oyunda yer alan tüm envanterler gözükecektir. Bu kısımdan dilediğiniz eşyayı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyun için eşya hilesi olsa da maalesef henüz para hilesi yer almamaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu