Robot Süpürge Marka Karşılaştırması?

Robot elektrikli süpürgeleri karşılaştırırken pil ömrü önemli bir faktördür. Robotlar, yerleştirme istasyonlarına gidip gelmek için belirli bir miktarda güce ihtiyaç duyar. Büyük bir eviniz varsa, daha uzun çalışma süresi olan bir model seçin. Pil ömrü de standart elektrikli süpürgelerde önemli bir faktördür.

Anker Eufy Robovac 25C

Anker Eufy RoboVac 25c, bütçesi kısıtlı olanlar için mükemmel bir seçimdir. İyi bir emiş gücü sunar (Roborock S7’nin %78,9’u) ve orta tüylü halıları iyi temizleyebilir. Ayrıca kullanımı kolaydır ve birçok özelliğe sahiptir.

Anker Eufy Robovac 30C

Anker Eufy RoboVac 30, çeşitli özelliklere sahip, bütçeye uygun bir robotik elektrikli süpürgedir. Halıları algıladığında emiş gücünü otomatik olarak artıran BoostIQ teknolojisi ile donatılmıştır. İnce bir profile sahiptir ve birden fazla sensörü destekler. RoboVac 30C’nin kullanımı kolaydır ve nispeten düşük bir fiyata etkili temizleme performansı sağlar.

Anker Eufy S9

Roomba 960, Roomba marka serisindeki amiral gemisi robot olsa da, Eufy S9, aynı özellikleri, süslü bir fiyat etiketi veya wifi bağlantısı olmadan sunuyor. Aynı özelliklere sahiptir, ancak daha ucuzdur ve kendi kendine boşalan bir çöp kutusuyla birlikte gelir. Her iki model de uzun bir pil ömrüne sahiptir ve birden fazla yüzeyin üstesinden gelebilir. Eufy’nin robot elektrikli süpürgeleri, tek bir şarjla 100 fit kare temizleyebilir ve sessizdir. Düşük 55 dB gürültü seviyesinde çalışan fırçasız motorlara sahiptirler. En yeni modeller bile küçük toz kutuları ile gelir.

Anker Eufy RoboVac 15C Maks

Uygun fiyatlı bir elektrikli süpürge arıyorsanız, Eufy RoboVac 15C Max ile yanlış gidemezsiniz. RoboVac 11S’den biraz daha pahalı olmasına rağmen, fiyatın bir kısmı için bazı harika özelliklere sahiptir. En dikkate değer yükseltmelerden biri, vakumu kontrol etmek için ses kontrollerini kullanma yeteneğidir. Ayrıca robot için temizleme programını ayarlayabilir ve pil ömrünü kontrol edebilirsiniz. Eufy RoboVac 15C ayrıca temizleme sürecinde size rehberlik edecek bir sesli asistana sahiptir. Ayrıca düzenli ayarlamalar için bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

Anker Robovac 25C

eufy RoboVac 25C’yi Shark ION Robot R76 ile karşılaştırırken, bu iki model arasında birkaç önemli fark vardır. Ana farklılıklardan biri, eufy modelinin daha ucuz olmasıdır. Ayrıca RoboVac 25C daha güçlüdür ve halılarda ve ince kilimlerde çalışabilir. Robot ayrıca, uygulamayı kontrol etmek için kullanmanıza izin veren Wi-Fi özelliğine de sahiptir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir