Snapchat Puan Hilesi Nasıl Yapılır?

Snapchat Puan Hilesi Nasıl Yapılır?

Snapchat Puan Hilesi Yapma. Snapchat ST Puan Kasma

Bugün sizlere snapchat uygulamasından nasıl puan kasılacağını öğreteceğim. Olay çok basit ve 3-4 saatte 100.000 e yakın puan kasabilirsiniz.

Şimdi gelelim snapchatta puan nasıl kasılır tek tek anlatacağım.

En sondaki açıklamayı okuyun. Bu eski sistem. Yeni sistemi en altta yazdım.

Snapchatta puan nasıl kasılır?

Öncelikle snapchat uygulamanıza giriş yapın. Eğer bir snapchat kullanıcınız yoksa, yeni bir snapchat kullanıcısı açın. Snapchat kullanısını açtıktan sonra email ve telefon doğrulamasını mutlaka yapın ki snapchat sizi spam olarak görmesin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra gelelim Snapchatta puan kasma nasıl yapılır durumuna.

Snapchatta puan kasma nasıl yapılır?

Eski snapchat kullanıcıysanız fazla riske girmezsiniz ama yeni kullanıcıysanız altta yazacağım işlemi daha dikkatli yapın.

Öncelikle yeni hesap oluşturğunuz için Hızlı Ekle bölümünüzde kullanıcılar çıkmayabilir. Bu yüzden rastgele Ali, Ayşe veya Fatma olarak isimler aratın ve karşınıza gelen tüm kullanıcıları ekleyin. Ekledikten 1 saat sonra Snapchat uygulamasını tekrardan açın. Karşınıza Hızlı Ekle bölümünden ilk etapta 50 kullanıcı çıkacak.

Bu 50 kişiyi tek tek ekleyin ama şuna dikkat edin. 10 saniye aralıklarla bir kullanıcı ekleyin. Tüm kullanıcıları ekledikten sonra ertesi gün aynı işlemi yapın. Bu şekilde bir hafta içinde 300 e yakın kişi eklemiş olacaksınız.

Zaten gerisi kolay. Yapacağınız işlem bir resim çekip toplu halde tüm kullanıcıları seçip göndermek. Bir kes tüm kullanıcılarınızı seçmeniz durumunda ikinci defa herkesi tek tek seçmenize gerek yok. Üst tarafta toplu mesaj gönder seçeneği çıkacaktır.

İşlem bu kadar.

Bu işlemi hızlıca yapabilirsiniz. Ben şahsen denedim ve sorun çıkmadı. Ama bazı durumlarda spamada girebilir ve hesabınız kapanabilir. Bu durumdan sorumlu değilim. Bunları yapıp denemeniz tamamen size bağlı

Sonraki işlemler için kullanıcıları tek tek seçme durumunda kalmayacaksınız artık. Çünkü tekrar resim çekip gönder dediğiniz zaman Son Gönderilen kişiler olarak ortada bir yer çıkacak. Ona bastığınız zaman az önce göderdiğiniz 200 kişiye tekrar gidecek. Bu şekilde her gönderdi başına 200 snap puan kazanırsınız. Buda hızınıza ve çabanıza göre günlük 100000 snap puana kadar kasmak anlamına geliyor.

NOT: SNAPCHAT SON ZAMANLARDA ARKADAŞ LİSTENDE OLMAYAN HESAPLARA MESAJ GÖNDERMEYİ ENGELLEDİ. BU YÜZDEN SİZLER 50 TANE FAKE HESAP OLUŞTURUP GÜNLÜK BU HESAPLAR SAYESİNDE ST YAPABİLİRSİNİZ.

Arkadaşlar yurıda yazıklarımın hepsi eski snapchat sistemine göreydi. Şimdi Snapchat AI çıkmış. Yapacağını çok basit bir işlem var. İşlem şu şekilde;

1- Önce telefonunuzdan 10 veya 100 tane karanlık resim çekin.

2- Sonra bu resimleri topluca galerinizden seçip Snapchat AI ye gönderin.

3- Bu şekilde gönderdiğiniz resim kadar Snapchat puan kazanırsınız.

Bu kadar basit.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Kendinize iyi bakın. Sağlıcakla kalın.

Makaleye oy veriniz!
[Total: 2 Average: 5]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir