Opsuz Warp!

Admin

Administrator
Yönetici
Opsuz warp, herhangi bir op yetkisi olmadan warp noktalarına erişebilmenizi sağlayan bir özelliktir. Bu özellik, sunucunuzda herkese warp noktalarına erişmesini istiyorsanız kullanışlıdır.

Opsuz warp'i etkinleştirmek için, sunucunuzun config.yml dosyasında aşağıdaki ayarı bulmanız ve true olarak ayarlamanız gerekir:

opless-warp: true
Ayrıca, sunucunuzda herhangi bir warp noktası oluşturmadıysanız, bunu yapmalısınız. Warp noktalarını oluşturmak için, sunucunuza bir warp plugini yüklemeniz gerekir.

Opsuz warp'i etkinleştirdikten sonra, oyuncular artık warp noktalarına erişebilecektir. Warp noktalarına erişmek için, oyuncular /warp [warp adı] komutunu kullanabilirler.

Not: Opsuz warp'i etkinleştirdikten sonra, oyuncular artık warp noktalarını oluşturamayacaklardır. Warp noktalarını oluşturmak için hala op yetkisine sahip olmanız gerekir.

Örnek:

Sunucunuzda "spawn" adında bir warp noktası varsa, oyuncular "/warp spawn" komutunu kullanarak spawn warp noktasına gidebilirler.

Opsuz warp, sunucunuzda herkese warp noktalarına erişmesini istiyorsanız kullanışlı bir özelliktir. Ancak, bu özelliği etkinleştirirken dikkatli olmanız gerekir. Opsuz warp'i etkinleştirdikten sonra, oyuncular herhangi bir warp noktasına erişebilecekler, bu da sunucunuzun güvenliğini tehlikeye atabilir.

Bu nedenle, sunucunuzda opsuz warp'i etkinleştirmeden önce, bunu yapmak için iyi bir nedeniniz olduğundan emin olun.
 
Üst