Snapchat para kazanmak?

Admin

Administrator
Yönetici

Snapchat'ten para kazanmak?​

Snapchat'te para kazanmanın birkaç yolu vardır.
  • Snapchat Lens Studio ile lensler oluşturun ve bunları satabilirsiniz. Snapchat Lens Studio, kullanıcıların kendi lenslerini oluşturmasına olanak tanıyan bir araçtır. Lensler, Snapchat kullanıcıları tarafından kullanılabilen özel efektlerdir. Lensler, emojiler, filtreler ve çıkartmalar gibi çeşitli efektler içerebilir. Snapchat Lens Studio ile oluşturacağınız lensleri, Snapchat'te satabilir ve para kazanabilirsiniz.
  • Snapchat Spotlight ile videolar oluşturun ve bunları paylaşın. Snapchat Spotlight, kullanıcıların kısa videolar oluşturmasına ve bunları Snapchat topluluğuyla paylaşmasına olanak tanıyan bir özelliktir. Spotlight'ta yayınlanan en popüler videolar, Snapchat tarafından ödüllendirilir. Spotlight ile yayınlayacağınız videolar, popüler olursa para kazanabilirsiniz.
  • Snapchat'te reklam yayınlayın. Snapchat, reklamverenlere Snapchat'te reklam yayınlama imkanı sunar. Reklamlar, Snapchat kullanıcılarının hikayelerinde, Spotlight'ta ve Discover'da görünebilir. Snapchat'te reklam yayınlamak, para kazanmanın bir başka yoludur.
Snapchat'te para kazanmak için, Snapchat'in topluluğuyla bağlantı kurmanız ve yaratıcı içerikler üretmeniz gerekir.
 
Üst