Sosyal medya için gönderi hazırlama programları

Admin

Administrator
Yönetici

Adobe Spark Gönderi Hazırlama Programı

Bu program yardımıyla tüm sosyal medya hesaplarınıza görsel hazırlayabilirsiniz. Çoğu program gibi bununda ücretli ve ücretsiz içerikleri vardır. Başlangıç seviye de ücretsiz olarak güzel şeyler ortaya çıkartabilirsiniz. Uygulamaya girdikten sonra İnstagram , Pinterest gibi bir çok sosyal medya için hazır taslaklar bulabilirsiniz. Bir post hazırlarken bu taslakları kullanarak daha dikkat çekici ve profesyonel postlar hazırlayabilirsiniz.

İnstagram için hikaye ve reklam hazırlama şablonu
Facebook hikaye ve reklam görseli hazırlama şablonu
Twitter görsel hazırlama şablonu
Youtube Thumbnail görsel hazırlama şablonu
Teaser video hazırlama şablonu
Infografik hazırlama şablonu

Kısaca herkesin işinize yarayacak her şeyi bu uygulamada bulabilirsiniz. Sadece hazır taslakları kullanmak zorunda değilsiniz. Bunların tamamını sizde yapabilirsiniz.

Canva Gönderi Hazırlama Programı

Bu uygulama İnstagram için gönderi hazırlama konusunda en popüler uygulamalar arasındadır. Yine bu uygulama için de ücretli ve ücretsiz versiyonları vardır. Bunun yanında beğendiğiniz tasarımları para ödeyerek alabilirsiniz. Bu uygulamada yapabildiklerinizin hepsini bir önceki uygulama ile de yapabilirsiniz.

Adobe Lightroom Gönderi Hazırlama Programı

İnstagram da kişisel hesapların gönderi hazırlarken kullandığı en yaygın uygulamalar arasındadır. Bu uygulama daha çok çekilmiş olan fotoğrafları düzenleme ve saklama özelliğiyle Canva ve Adobe Spark’tan ayrılır. Bu uygulamada çekmiş olduğunuz fotoğrafları daha hoş bir görünüme getirebilir ve profesyonel bir hale getirebilirsiniz.

Typorama Gönderi Hazırlama Programı

Yazılı görseller hazırlamak için uygulama arıyorsanız Typorama bunun için çok uygundur. Sadece yazılı görsel hazırlamak için kullanacaksanız diğer uygulamalara göre daha hızlı çalışmalara yapabilirsiniz. Bu uygulamanın tek kötü yanı ise şu an sadece Appstore’da bulunması.

Pablo by Buffer Gönderi Hazırlama Programı

Pablo, aynı zamanda sosyal medya yönetim uygulaması olan Buffer’ın görsel düzenleme ve hazırlama uygulamasıdır. İnstagram ,Pinterest , Facebook uygulamaları ücretsiz post hazırlama programlarından bir tanesidir. Uygulamanın hafızası içinde 500 binden fazla hazır görsel vardır. Ayrıca siz de kendi görsellerinizi ekleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir herkese önerebilirim.

Placeit Gönderi Hazırlama Programı

Sitenizi ya da uygulamanızı fotoğraflarlar birleştirmenize yarayacaktır. Bu program size yüksek sayıda şablonlar sunuyor. Beğendiğiniz fotoğraflara ekran görüntüsü ekleyerek kullanabilirsiniz. Bu hazırladığınız fotoğrafları küçük boyutlardaysa indirebilirsiniz ancak boyutlar büyükse indirmek için biraz para ödemeniz gereklidir.
 
Son düzenleme:
Üst